Правоохоронці встановлюють причину отруєння

До лікарні з військової частини було доставлено двох цивільних працівників – слюсарів, один з яких помер, а інший знаходиться у реанімації.
25 лютого 2016 року близько 16:40 год. до Вознесенського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення з лікарні про те, що до реанімаційного відділення доставлено двох чоловіків із ознаками отруєння.
Медики не змогли врятувати життя 44-річного чоловіка, а інший, 40-річний місцевий мешканець, знаходиться у стабільному важкому стані.
Як з’ясувалось, чоловіки виконували слюсарні роботи на території військової частини, під час яких, за попередніми даними, отруїлися парами соляної кислоти.
Для встановлення остаточної причини смерті тіло померлого направлено для проведення судово-медичної експертизи, а у іншого потерпілого взято відповідні аналізи.
Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України «Умисне вбивство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Очікуються висновки фахівців для прийняття подальшого рішення по справі.
Відділ комунікації ГУНП в Миколаївської області

Show Buttons
Hide Buttons