Про розпусні дії

Дівчинка-підліток звинувачує однолітків у сороміцькому злочині

До поліції звернулась 39-річна жінка з Арбузинського району із проханням вжити заходів реагування до хлопців, учнів 9-го класу, які, на думку заявниці, здійснили щодо її 14-річної доньки розпусні дії.

Зі слів неповнолітньої, коли вона йшла по вулиці, то зустріла знайомих хлопців, які запросили її в гості до одного з них. Дівчина погодилась, а коли всі були вже в оселі, то «товариші» почали психологічно тиснути на підлітка, пропонуючи їй здійснити певні розпусні дії.

Слідчим відділенням Арбузинського відділення Братського ВП ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.156 КК України «Розбещення неповнолітніх», що карається обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк, повідомляє обласна поліція.

Правоохоронці опитали підлітків, на яких вказує потерпіла, як на розбещувачів. Неповнолітні відмовляються підтвердити події, описані їх знайомою.

Поліцейські встановлюють причини, за яких потерпіла не залишила помешкання, коли їй запропонували здійснити розпусні дії, та обставини, за яких стався інцидент.

Тривають слідчі заходи.

Show Buttons
Hide Buttons