ТЕПЛОВИЙ ШОК. ЩО ДАЛІ

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради 9 листопада, о 14.00, на своєму засіданні, під тиском жителів, спантеличених непомірним і необгрунтованим підвищенням оплати за опалення своїх помешкань, прийняв рішення №278 «Про врегулювання питання щодо оплати населенням за послуги централізованого опалення в багатоквартирних житлових будинках міста, необладнаних будинковими приладами обліку послуг теплопостачання за жовтень 2016 року» .

В цьому рішенні зазначається, що в результаті комісійного дослідження  встановлено: «Станом на 09.11.2016  виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради в результаті комісійного дослідження за дорученням міського голови встановив, що комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» безпідставно підняло плату за послуги централізованого опалення в багатоквартирних будинках, необладнаних будинковими приладами обліку послуг теплопостачання  за жовтень місяць 2016 року із застосуванням коригуючого коефіцієнту 2,25, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону, від врахованих під час розрахунку діючого тарифу, а також безпідставно врахувало початок опалювального періоду з 12.10.2016.»

Щоб прийти до цього рішення, посадовцям довелось майже три дні вислуховувати скарги южноукраинців, адже вони з’явились вже в перший день надходження дорогих квитанцій, а посадовці ніяк не відреагували на запити людей і не припинили розгортання їх невдоволення.

І все ж  рішення прийняте, однак у пересічних платників комунальних платежів виникає ряд питань. Головні з них:

– Як оплачувати послуги за опалення житла за жовтень?

– На підставі чого визначити офіційну вартість наданих послуг?

– Чекати нових квитанцій чи самостійно проводити розрахунки?

Ці та інші запитання виникають тому, що у рішенні виконкому зокрема вказано: «У разі сплати населенням за спожиті послуги централізованого опалення за завищеною вартістю, КП ТВКГ (Потюк) здійснити перерахунки». І ні слова про перерахунок оплати за опалення і направлення нових, виправлених квитанцій з врахуванням встановленого коефіцієнта 1,0.

До речі про встановлення саме такого коефіцієнта в рішенні виконкому не вказано, отже, знову надається право КП ТВКХ маніпулювати на власний розсуд.

У рішенні виконкому відповідальність за інцидент з оплатою поклали на директора КП ТВКГ Потюка В.Д.(був відсутнім у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю), роботу якого визнано незадовільною, а вказаного персоналу – недостатньою.  Але в рішенні виконкому ні слова про «вказаний персонал», а пересічним мешканцям дуже цікаво: хто замовник, хто виконавець, хто «підносив патрони» цієї гучної міської оборудки.  Не відомо, як відреагували на комунальний скандал члени відповідних депутатських комісій.

Без цієї інформації южноукраїнці будуть вважати, що обурливу ситуацію з обманом міська влада вдало спустила на гальмах. В той же час виникає сумнів у обґрунтованості інших комунальних платежів.

А хотілось би, щоб подібне ніколи не повторилось!

/ Новый Город

Show Buttons
Hide Buttons