В бій за «проект-20,7» йдуть … плагіатори

17 лютого на офіційному сайті ВП «Южно-Українська АЕС» і на сайті «Южньюз» розміщено велику статтю авторства Михайла Москаленка під заголовком  «Підняття рівня Олександрівського водосховища – ризики та аргументи».

У представленні автора  вказується, що М. Москаленко – уродженець смт. Олександрівка Вознесенського р-ну. За освітою – інженер-механік та економіст. Трудова біографія пройшла на Миколаївщині. Працював на різних господарських та владних посадах. Достеменно знає регіон – його минуле та сьогодення. Шість разів обирався депутатом обласної ради, двічі — її головою(2001.03-2006.05). Удостоєний званняЗаслужений працівник сільського господарства України, нагороджений Почесною відзнакою Держводгоспу України. З 2007 року — заступник директора каскаду ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енергокомплексу.

З представленого на сайтах фото дивиться на нас дійсно Михайло Миколайович Москаленко, який під час свого керівництва Миколаївською обласною радою багато зробив для відновлення будівництва Ташлицької ГАЕС. Зокрема, він організовував поїздку депутатів обласної ради на Київську ГАЕС для ознайомлення з її роботою, багато документів на  підтримку будівництва енергокомплексу  приймались на обласній сесії за його участі.

Жителям Побужжя хотілось почути від Михайла Миколайовича його особисті враження від будівництва Південно-Українського енергетичного комплексу, про його значення для всіх прибужан і в цілому для України, а почули (прочитали!)  лише окремі виділення з Оцінки впливу на навколишнє середовище підвищення рівня Олександрівського водосховища до НПР-20,7. і при цьому – жодного посилання на джерела інформації.

Щоб зібрати інформацію про користь «проекту-20,7» М.М. Москаленку довелось би кілька днів безвилазно просидіти  в Гуглі.  Та й читачі в наведених текстах все шукали більш зрозумілі для звичайних людей слова,  а знайшли сухі казенні, наукові фрази…

Чи  не краще піарщикам АЕС опублікувати окремі розділи ОВНС «проекту-20,7» з «людським» коментарем фахівців?  Тоді жителі Побужжя змогли б розібратись у тих змінах і загрозах, які несе довкіллю й історії краю чергове підвищення рівня Олександрівського водосховища. Тоді й автор опублікованої статті відчув би  ризики та аргументи для своєї рідної Олександрівки від  завершення будівництва  Ташлицької ГАЕС.

Ті особи, що «втемну» підставили шановану в області людину, мають зватись не інакше, як плагіатори.  Адже авторство ОВНС належить ДП «Екоінфо» Інституту геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України. А авторське право в Україні ще захищається.

Так що в бій за «проект-20,7» включились плагіатори. Чого чекати від них завтра – ніхто не знає.

На фото М.М. Москаленко (ліворуч) з депутатами обласної ради знайомиться з будівництвом об’єктів енергокомплексу.

Show Buttons
Hide Buttons