ВІДНОВИМО ЗВ’ЯЗОК ЗІ ЛЬВОВОМ

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПІДТРИМКИ ПЕТИЦІЇ

«ПРО ВІДНОВЛЕННЯ РУХУ ПОТЯГУ ХЕРСОН-ЛЬВІВ ЧЕРЕЗ М. ВОЗНЕСЕНСЬК»

П’ять років поспіль міська влада та депутатський корпус Вознесенська звертались до Миколаївської облради, Миколаївської облдержадміністрації, Міністерства інфраструктури, Кабінету Міністрів при Прем’єр-міністрові А.П. Яценюку, до Генерального директора ПАТ «Укрзалізниця», до депутатів Верховної Ради від нашого регіону щодо можливості руху потягів через станцію Вознесенськ до Західної України, але ніяких рішень з приводу цього питання не приймалось.

У нас з’явилась унікальна можливість відновити залізничне сполучення південних та західних областей України через Вознесенськ, Южноукраїнськ, Первомайськ, вузлові станції Колосівку та Помічну, а також райони: Веселинівський, Вознесенський, Єланецький, Доманівський, Братський, Первомайський, Арбузинський, Врадіївський та Кривоозерський.

3 лютого за ініціативи небайдужих мешканців міста та міської влади, від імені депутатів Вознесенської міської та районної рад Миколаївської області, було зареєстровано електронну петицію до Кабінету Міністрів України на урядовому порталі http://www.kmu.gov.ua/ «Про відновлення руху потягу Херсон-Львів через м. Вознесенськ». Для того, щоб петицію було розглянуто, потрібно зібрати 25 000 підписів. Закликаю усіх небайдужих підписатися під нею.

Щоб зареєструватися та підписати петицію, потрібно зайти на урядовий портал (http://www.kmu.gov.ua/), в розділ «Електронні петиції» – «Триває збір підписів», знайти петицію «Про відновлення руху потягу Херсон-Львів через м. Вознесенськ» або перейти за посиланням:https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/959.

Тільки разом ми зможемо достукатись до високих кабінетів і зрушити з місця багаторічну проблему! Відповідні звернення Вознесенського міського голови були направлені до керівників міст Южноукраїнська та Первомайська. 25 000 тисяч голосів реально зібрати, якщо мешканці 3 міст та сусідніх районів згуртуються й підпишуть петицію. Разом   ми досягнем поставленої мети!

Інф.: офіційний сайт Вознесенської міськради.

Show Buttons
Hide Buttons