ЯК ЖИТИ ДАЛІ:

ОСББ ЧИ КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ?

Останнім часом працівники Южноукраїнського КП «ЖЕО» помітно активізувались. В будинках,  жителі яких ще не визначились, як їм жити:  створювати ОСББ, чи чекати «манни небесної» від «кота  в мішку» – керуючої компанії. Юристи вивчають думку громадян під особистий підпис і при цьому в розмові зовсім не ратують за ОСББ, а навіть навпаки.

Наприклад, залякують, що ж буде робити ОСББ, раптом ліфт вийде з ладу… Звісно що –  будемо ремонтувати…   З іншого боку, на питання, коли ж наш «дорогий» (за нашими платежами) ЖЕО порядок у під’їзді наведе – ні слова на підтримку. Це ж треба так до хазяйнуватись: громадяни регулярно роками оплачують  комунальні послуги (які періодично мають здатність зростати), а  ремонту в під’їзді не дочекаєшся – соромно гостей привести в будинок: стіни обдерті, підлога розбита, на поверхах вдень хоч очі виколи – це дякуючи новій автоматизованій системі освітлення під’їзду.

Нам настійливо пропонують зберегти цю систему і залишатись  у відомстві ЖЕО. Тобто це буде називатись тепер керуючою компанією. Ми ж прагнемо до кращого життя у власних помешканнях. Хочеться жити  в сучасному світі й самим вирішувати, як нам краще використовувати наші комунальні платежі, а не фінансувати забаганки нових (чи старих?) комунальних приватних підприємців.

Show Buttons
Hide Buttons