Землю повернуто державі

За втручання прокуратури державі повернуто земельну ділянку сільськогосподарського призначення вартістю понад півмільйона гривень

Первомайською місцевою прокуратурою зроблено черговий крок по відновленню законності та захисту інтересів держави від неправомірних дій посадових осіб органів місцевого самоврядування, якими усупереч вимог законодавства передаються у користування землі сільськогосподарського призначення.
Так, за втручання прокуратури державі повернуто земельну ділянку площею 19,7 га вартістю понад 500 тис. грн., яка розташована в межах території Арбузинської селищної Миколаївської області, та була незаконно передана фермерському господарству на підставі  угоди про соціально-економічне партнерство на 2016 рік.
Господарський суд Миколаївської області погодився з доводами прокуратури про незаконність надання у користування зазначеної земельної ділянки та визнав зазначену угоду недійсною.
На виконання рішення господарського суду у фермерського господарства витребувано на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області спірну земельну ділянку.
За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

Show Buttons
Hide Buttons