«Это вам не Америка…»

Редакционный материал под таким заголовком увидел свет в №45 газеты “Новый город” 21 ноября текущего года после того, как в редакцию обратились жители города. Речь в нем шла о конфликтной ситуации, которая возникла в связи с перепадом напряжения в электросети по ул. Пошукайло, в результате чего во многих домах и квартирах вышла со строя бытовая техника.

Жители улицы считают виновными в том, что произошло, представителей филиала ОАО “Николаевоблэнерго” Вознесенского района и настроены требовать от них возмещения материального и морального вреда. 30 ноября в редакцию поступил ответ из этой энергоснабжающей организации, подписанный директором филиала Д. В. Косовым:

“Надаємо роз’яснення ситуації з випадком, який стався 19.10.2012 р. по вулиці Пошукайло в м. Вознесенську та висвітлений у статті “Это вам не Америка…”.
19 жовтня 2012 р. на ПЛ-0,4 Кв при розвантажуванні будівельних матеріалів сторонньою особою, кузовом вантажного автомобіля був зачеплений фазний дріт повітряної лінії. Це спричинило замикання та як наслідок падіння дроту між опорами 8-9 по лінії №2 від трансформаторної підстанції №15. Про даний випадок філією ПАТ “Миколаївобленерго” було повідомлено в органи МВС. Винуватець пригоди розшукується. Мешканці вулиці Пошукайло, які і є постраждалими та були свідками даної пригоди, з незрозумілих причин відмовилися надавати свідчення при виясненні подробиць того, що сталося.
Планово-ремонтні роботи 19.10.2012 р., про які було попередження в СМІ, та на які зі слів постраждалої сторони посилається автор статті, повинні були виконуватися по вул. Танасчишина, буд. 50, 93-111, що підключені від ТП-10/0,4 Кв диспетчерський №11. Це зовсім інший район міста і електричні мережі 0,4 кВ ніяким чином між собою не пов’язані, та ні в якому разі не могли спричинити пошкодження електроприладів мешканців вулиці Пошукайло”.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons