«РОДЫ… ПО ТАКСЕ?»

После письма на имя начальника управления охраны здоровья Николаевской ОГА С. Хотиной, 12 мая в редакцию «НГ» пришел ответ. Вот его содержание. Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації розглянуло комісійно лист від жителів м. Вознесенська,

який надруковано в газеті «Новый город» щодо скарги на роботу пологового відділення Вознесенської центральної районної лікарні та повідомляє таке.
Комісією у складі обласного акушер-гінеколога, заступників головного лікаря Вознесенської ЦРЛ, депутатів Вознесенської міської ради 28.04.2011 р. проведено спільне засідання з адміністрацією ЦРЛ з приводу викладених фактів у статті «Роды… по таксе?». Завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням Роп’як А. М. факти здирництва з породіль заперечує.
Адміністрацією Вознесенської ЦРЛ 19. 04. 2011 р. проведені збори колективу акушерсько-гінекологічного відділення, на якому розглядалося питання про недопущення фактів здирництва. Медперсонал ще раз проінформований про наявність необхідних лікарських засобів та витратних матеріалів для пологів у відділенні за рахунок бюджетних коштів, а також попереджений про те, що списки медикаментів вагітним, роділлям та породіллям не видаються. Вкотре наголошено про необхідність дотримання медичної етики та деонтології.
За результатами роботи комісії підтвердити або заперечити факти, викладені в статті, неможливо через те, що автор не вказав жодного прізвища. З автором листа комісії не вдалося зустрітися, редакція не надала інформації про нього. Районному акушер-гінекологу Роп’яку А. М. комісією запропоновано оскаржити даний випадок у судовому порядку.
Комісією рекомендовано бухгалтерії ЦРЛ, для прозорості витрат на допомогу у пологах, провести розрахунки витрат на ускладнені та неускладнені пологи та надати інформацію депутатській комісії Вознесенського міськвиконкому для публікації в засобах масової інформації.
Для покращення матеріально-технічного стану Вознесенської ЦРЛ депутатська комісія одностайно запропонувала провести роз’яснювальну роботу серед громадськості міста щодо благодійних внесків до благодійного фонду на принципах добровільності та гласності.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons