Перемога, що нас надихає

Нещодавно в спортивному залі Вознесенської ДЮСШ проходила VII обласна Спартакіада серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Миколаївської області. У змаганнях з баскетболу взяли участь команди Вознесенської, Рацинської, Первомайської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та спеціальної ЗОШ-інтернату №2 м. Миколаєва. За головні призи Спартакіади від Вознесенської ЗОШ-інтернату виступали 2 команди: хлопців, у складі якої були О. Артин, С. Акімов, М. Мельник, Д. Тесленко, Є. Бандура, М. Ященко, В. Циганов, Д. Криулін, та дівчат – Х. Ігнатенко,Я. Роздорожнюк, Х. Мельниченко, Д. Варварюк, І. Назаренко, А. Ященко. В результаті скарбничка школи поповнилася ще двома кубками та медалями: хлопці посіли 3 місце в змаганнях, а дівчата, вперше за історію проведення обласних Спартакіад, вибороли перше місце!
Учасники обласних змагань тільки під час гри були суперниками, а після змагань юні спортсмени в дружній та доброзичливій атмосфері ділилися своїми враженнями, обмінювалися телефонами й адресами, тому що спорт не тільки визнає найсильніших, а й зближує підлітків, допомагає знайти друзів та однодумців.
Велика заслуга у вихованні юних спортсменів тренера наших команд В. М. Кіци. Багатим досвідом і  власним прикладом він надихає учнів на нові перемоги.
Всі учасники, крім задоволення від гри, отримали почесні грамоти від організатора змагань – Миколаївського обласного комітету з фізичного виховання та спорту.
Світлана Альміз, педагог-організатор Вознесенської СЗОШ-І.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons