Так тримати!

Нещодавно в рамках проведення Європейського баскетбольного тижня в м. Миколаєві відбувся регіональний турнір з баскетболу, в якому взяли участь юнаки та дівчата спеціальних ЗОШ-інтернатів області, із загальною кількістю учасників 74 спортсмена. Захід розпочався урочистим відкриттям, на якому виступили з вітальними словами головний суддя С. Затонов, вчитель фізичної культури Миколаївської СЗОШ-І № 2, директор А. Ковтун та представник обласного управління з фізичного виховання та спорту І. Бондарук.

І ось на спортивному майданчику – команди-суперники, команди-однодумці. Бо це не просто змагання, а ще одна дружня зустріч з однолітками, сповнена позитивними емоціями і незабутніми враженнями. Нестримна енергія, азарт і жага перемоги. Ще одне доведення, що спорт не тільки визнає найсильніших, а й зближує підлітків, допомагає разом долати труднощі, укріпити силу волі і духу. Ще одна сходинка на шляху до здорового способу життя.

В результаті запеклої боротьби скарбничка нашої школи поповнилася медалями та кубком за ІІ місце серед юнаків. Вітаємо нашу команду у складі: Тесленка Дениса, Ященка Максима, Артина Олександра, Бандури Євгена, Мельника Миколи та Нікіфорова Іллі, які в запеклій боротьбі під керівництвом досвідченого тренера Віктора Михайловича Кіци показали свою майстерність володіння м’ячем, командну єдність, взаємовиручку, проявили волю до перемоги!

Світлана Альміз, педагог-організатор Вознесенської спеціальної ЗОШ-І.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons