Олімпійський тиждень

22.09.2010

Начебто тільки вчора перший дзвоник закликав до навчання учнів спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, а вже пролетіло два тижні навчання. Швидко плине час, коли і навчання, і дозвілля дітей захоплює, цікавить. Найбільше діти полюбляють фізичну культуру. Ігри та змагання, веселі старти та навіть звичайні уроки для вихованців інтернату – як свято, як частинка життя, як спосіб існування. Тому щороку перший тиждень в школі присвячується дню фізичної культури і спорту.
Урочисто відкрився Олімпійський тиждень у інтернаті. З зацікавленням учні 5-9 класів відвідали Олімпійський урок, на якому вчителі фізкультури детально ознайомили вихованців з історією Олімпійського руху, провели вікторину про спорт і відомих спортсменів, переможців Олімпійських ігор, а виступ гуртківців зі спортивними танцями супроводжувався бурхливими оплесками. На цьому уроці учні мали можливість зустрічатися з майстром спорту, бронзовою призеркою чемпіонату України з тенісу Іриною Прокопівною Шевченко. Вона ознайомила учнів з історією розвитку тенісу м. Вознесенська та з досягненнями вознесенських тенісистів.
В рамках Олімпійського тижня 9 вересня на міському стадіоні пройшов загальношкільний легкоатлетичний забіг, в якому взяли участь всі бажаючі.
Азарт і жага перемоги, нестримна енергія відчувалася під час змагання. Серед старшокласників призові місця посіли  М. Дідушевич, Є. Покрова, А. Тимофеєв , Я. Роздорожнюк, Р. Отт, Д. Варварюк. Показали добрі результати й учні середньої ланки  Д. Тесленко, А. Гудзєва, В. Драмарацький,  Л. Іванова, А. Ященко, О. Нурмухаметов, І. Нікіфоров. Кожен з учасників забігу бажав перемоги, але це не головне, головне те, що діти прагнуть займатися спортом. І заслуга в цьому вчителів фізкультури та тренерів, досвідченого С. М. Євсюкова та зовсім ще молодого, але завзятого С. С. Мельниченка, які організували та провели це незабутнє свято здоров’я, сили та краси.
Кульмінацією всіх заходів стала шкільна спартакіада. З задоволенням учні школи брали участь у змаганнях з легкої атлетики. А турпохід до Маріїного урочища запам’ятається дітям не тільки спортивними іграми й забавами, а й відвідуванням історичних місць Вознесенська.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons