Свято бігу

28.09.2011 С. Альміз

Під звуки спортивного маршу і підняття прапору урочисто відкрився Олімпійський тиждень в інтернаті. Учні, на чолі вчителів та вихователів, вирушили на міський стадіон для участі в загальношкільному легкоатлетичному забігу, переможцями в якому стали: Голуб Д., Артеменко Є., Криулін Д., Варварюк Д., Ященко А., Сенета М., Тесленко Д., Назаренко І., Артин О.

Яскравий відео матеріал і цікаву інформацію про Олімпійський рух підготували вчителі фізкультури для учнів 5 – 9 класів. На Олімпійському уроці вихованці з задоволенням відповідали на запитання вікторини про спорт і відомих українських спортсменів, переможців Олімпійських ігор, з захопленням слухали розповідь почесного гостя уроку Кіци В.М. про видатних спортсменів м. Вознесенська: бронзову призерку чемпіонату України з тенісу Шевченко І.П., про команду баскетболістів “ВОЗКО”, футбольну команду “Зелений Гай”, мотобольну команду “Восход”, про інструктора з інваспорту, спортсмена, пропагандиста спорту, туризму та здорового способу життя Куцепалова В.М. Також Віктор Михайлович розповів про створення дівочої футбольної команди.
Бурхливими оплесками зустрічали учні колектив гуртка “Грація”, який привітав усіх танцями та піснею, що закликала до здорового способу життя та занять фізкультурою й спортом. А для цього в інтернаті створені гарні умови: тренажерний зал, зал ЛФК, спортзал, працюють секції з футболу, баскетболу, легкої атлетики, учні займаються в ДЮСШ в секції настільного тенісу.
На спортивних виховних годинах учні ретельно вивчали історію Олімпійського руху, брали участь у естафетах, спортивних іграх та старанно готувались до змагань.
Азарт і жага до перемоги, нестримна енергія відчувалась під час змагань з легкої атлетики, шкільної Спартакіади. Це було незабутнє свято здоров’я, сили та краси.
А кульмінацією всіх спортивних заходів став турпохід до ставка Лі, де учні продемонстрували згуртованість, витримку, взаємодопомогу, вміння орієнтуватися на місцевості.
С. Альміз, педагог-організатор  Вознесенської СЗОШ-І

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons