Автолокомотив-лідер групи

Федерація футболу Миколаївської області приступила до нагородження команд, які відзначилися на першому етапі обласного чемпіонату

На міському стадіоні в Вознесенську перед матчем вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між місцевим «Соколом» та южноукраїнським «Автолокомотивом» відбулася церемонія нагородження цих команд, які відзначилися на першому етапі змагань. Нагадаю, обидва колективи виступали в групі «Центр».
«Автолокомотив» (тренер Іван Спотар), набрав 28 очок в 10 іграх та посів перше місце,
«Сокіл» (тренер Володимир Карпов) – з 18 очками – друге.
Заступник голови обласної федерації футболу Сергій Бойченко вручив капітану «Автолокомотива» Денису Удові і капітану «Сокола» Євгену Гаркавенку пам’ятні дипломи і кубки. Особисті фінансові кошти для їх придбання виділив перший заступник голови ФФМО Олександр Пасічний.
Новий формат обласного чемпіонату викликав велику полеміку та був затверджений на виконкомі більшістю голосів. При цьому вирішили, що за підсумками першого етапу змагань кращі команди будуть нагороджені пам’ятними призами.
На матчі в Вознесенську також були присутні виконавчий директор ФФМО Олександр Бабейко і голова Комітету з проведення змагань Ігор Пономаренко.
Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий
http://ffmo.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons