МОТОКРОС У ВОЗНЕСЕНСЬКУ

30 квітня 2017 року в місті Вознесенську відбулося свято мотокросу. На змагання завітали спортсмени з міст Херсона, Дніпродзержинська, Мелітополя, Таврійська, Кропивницького, Бобринця, Южноукраїнська, Миколаєва, Одеси, а також господарі змагань – вознесенці Павло Диханов, Олексій Безручко (учасник АТО) та Роман Рип’янчук.

Дякуючи міському голові Лукову В.Д. траса для проведення змагань була підготовлена на відмінно. Це відзначили всі учасники. Спортсмени змагалися в класах 50 см.куб., вік спортсменів 5-9 років, 65 см.куб. 8-12 років, 8 5см. куб. 11-14 років, клас «Аматори» 15-50 років, «Майстер» 15-50 років та клас «Ветеран». В усіх класах з самих перших заїздів велася запекла боротьба. Спортсмени демонстрували хорошу технічну підготовку. Всі глядачі отримали масу задоволення.

По закінченню змагань всі переможці та призери отримали подарунки, медалі, грамоти. Мені, як представнику Української мотоциклетної Асоціації, хочеться подякувати всім не байдужим любителям мотокросу а саме директору «Укрінтерпостача» Григоряну Е.Ю., ЧП «Памір» Величко Е.О., директору ПСП «Новогригорівське» Булат О.П., директору філії «Нібулон» Терещенко О.К., директору КО ВМЦФЗН «Спорт для всіх» Путію Ю.В., а також ініціативній групі Буша Ю., Пономарьову М., Гречішнікову О., Харітонову В. за добру організацію та проведення змагань. І до нових зустрічей на мототрасі у Вознесенську.

О.П.Мельников, головний суддя змагань, представник УМА

Show Buttons
Hide Buttons