Запрошує «Слайз»

В Южноукраїнську урочисто відкрито льодову арену.

Кіровоградська фірма протягом кількох місяців споруджувала в місті енергетиків сучасний льодовий комплекс, що відповідає всім міжнародним стандартам і дозволяє не тільки проводити народні гуляння на льоду, а й готувати на місцевій базі спортсменів фігурного катання та навіть хокеїстів. Тепер у Южноукраїнську є всі умови, щоб стати відомими в Україні та в Європі не тільки баскетболістами, боксерами, борцями, тенісистами, футболістами, гімнастами, плавцями, орієнтувальниками, веслувальниками на байдарках і каное, а й юними спортсменами з фігурного катання на льоду та хокеїстами. А батьки підростаючого покоління з введенням в дію льодової арени «Слайз» відкриють для себе безмежні можливості для загартування та спортивного розвитку своїх дітей.

Минулої середи відбулось урочисте відкриття льодової арени. У святі спорту і здоров’я взяли участь жителі міста, численна молодіжна спільнота, юні спортсмени – фігуристи з Кіровограда, а також керівники фірми, що збудувала цей прекрасний комплекс,  міський голова Южноукраїнська Євген Квасневський, заступник генерального директора ВП «Южно-Українська АЕС»  Володимир Богатчук, а також кандидат в народні депутати України по Вознесенському виборчому округу №131 Валентин Ковальський.

Валентин Казимирович привітав южноукраїнців з відкриттям льодової арени, а після урочистостей мав розмову з нашим кореспондентом.

– В той час, коли на сході війна, а наш уряд на чолі з Арсенієм Яценюком заявляє, що в країні казна пуста, в Южноукраїнську відкрився цей чудовий комплекс, – зазначив кандидат. – Я вважаю, це подвиг і радію великим можливостям місцевої влади, яка зуміла реалізувати цей важливий соціальний проект. Я впевнено можу сказати, що ні в одному місті чи в районі навколо Миколаєва і Одеси немає подібного комплекса. І для нового складу Верховної Ради це виклик. Треба все зробити, щоб подібні спортивні комплекси з’явились у всіх містах і райцентрах. Приємно, що Южноукраїнськ тепер зможе підхопити естафету Одеси, де виховано десятки відомих в Україні і в Європі спортсменів, і сподіваюсь, що незабаром не тільки южноукраїнські фігуристи, а й хокеїсти візначаться високими спортивними досягненнями на міжнародному рівні, – наголосив В.К. Ковальський.

А тим часом свято на льодовій арені тривало. Свою майстерність показували юні фігуристи з Кіровограду.

Наш кор..

На знімку: під час відкриття льодової арени в Южноукраїнську.

Show Buttons
Hide Buttons