Золоті здобутки южноукраїнських спортсменів

У Білій Церкві завершився чемпіонат України з плавання на “короткій воді”. В змаганнях взяли участь кращі спортсмени южноукраїнської школи плавання. Старти у Білій Церкві принесли нашим спортсменам вагомі здобутки. Так Ганна Дзеркаль, яка свою спортивну кар’єру починала в басейні “Олімп” в місті енергетиків Южно-Української АЕС, а зараз виступає за місто Соледар Донецької області, стала п’ятикратною чемпіонкою України.
Спортсменка фінішувала першою на дисциплінах: 50 м брасом (30.92), 100 м брасом (1: 06.75), 200 м брасом (2: 22.67), 100 м (1: 00.31) та 200 м комплексним плаванням (2: 11.86). Крім того, її результати на 100 м комплексним плаванням і 50 м брасом стали новими рекордами України.
У змаганнях у Білій Церкві, які були відбірковим етапом до чемпіонату світу в Катарі (3-7 грудня), взяли участь майже 250 плавців з 15 областей, а вихованці южноукраїнської школи плавання завоювали на чемпіонаті України 6 золотих медалей.