СБУ виявила у Енергоатомі корупційні схеми

Співробітники СБУ провели обшуки в офісних приміщеннях ДП НАЕК «Енергоатом» та приватних помешканнях окремих керівників підприємства і виявили документацію, що містить ознаки корупційних схем.
Про це інформує прес-центр СБУ.
«У житлових приміщеннях одного з керівників «Енергоатому» були виявлені документи, що свідчать про використання посадовцями державного підприємства офшорних схем при постачанні свіжого палива для АЕС України. Такі ж офшорні схеми використовувалися й при вивезенні відпрацьованого ядерного палива на зберігання до РФ. Правоохоронці також вилучили печатки російських підприємств, задіяних у цій оборудці», – повідомили у СБУ.
У прес-центрі нагадали, що за фактом привласнення посадовими особами ДП НАЕК «Енергоатом» та ПрАТ «СНВО «Імпульс» 22 мільйонів гривень державних коштів було відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. «У рамках контракту приватна компанія протягом 2013 року поставляла обладнання для потреб українських АЕС за завищеною ціною. Під час обшуків у офісних приміщеннях «Енергоатому» співробітники спецслужби вилучили документацію та носії інформації, які стануть у цій справі доказами у досудовому розслідуванні», – наголосили у відомстві.
Нинішні обшуки були санкціоновані вироком суду та проведені у межах супроводження досудового розслідування у кримінальному провадженні.
http://www.ukrinform.ua

Show Buttons
Hide Buttons