Чи дійде реформа до Южноукраїнська

НАРЕШТІ ДОСЛУХАЛИСЬ

або ЦІНА ЧИЇХОСЬ ПРИХОВАНИХ ПЛАНІВ!

ШАНОВНІ ЮЖНОУКРАЇНЦІ!

Медична реформа неоднозначно сприймається політиками, експертами та лікарями. Це відомо.

Але Закон прийнято і його потрібно виконувати.

Про це і велась розмова в комунальному закладі Южноукраїнська міська лікарня 01.02.2018 року.

Передісторія проста. Останні місяці року проявили настійливе небажання керівництва КЗ ЮМЛ йти на реформу. Про це свідчили їхні публічні вислови, які належне задокументовано. Не впливав ні досвід сусідів, куди їздили делегації від нашого міста, ні інші доводи, які висловлювались на тематичних нарадах та «круглих столах».

Бойкот проявився остаточно, коли була можливість прийняти рішення до кінця року і не нести бюджетних втрат про що депутатів інформувало наше Управління фінансів. Виникла реальна загроза вийти на суттєві бюджетні втрати.

Виходячи з викладеного і було запропоновано йти на кардинальний спосіб реформи, який навіть швидше ніж еволюційний дасть можливість приєднатись до міст області, які по господарські завчасно, ще до нового року у себе створили Центри первинної медико-санітарної ланки.

Потрібно сказати, що на сесію міської ради, де розглядалось це питання окрім керівника лікарні ніхто з ініціаторів тихого бойкоту реформи не прийшов. Зате напередодні деякі особи з колективу ЮМЛ слів не підбирали і навіть запросили  народного депутата України Підберезняка В.І., який і на сесії міської ради побував, і у виконкомі зустрівся з посадовцями, і з колективом лікарні мав зустрічі.

Окремо народний депутат спілкувався зі Стуліним А.М. (ГО «Самопоміч») та з Квасневським Є.А. («Наш край»), останньому Підберезняк В.І. запропонував виступити на нараді. Правда риторика бувшого міського голови ніяк не сприймалась на фоні фактично викритої протидії медичній реформі з боку осіб, яким в чомусь була вигода розвести демагогічні перемовини на «пустому» місті.

В кінцевому результаті на вказаній нараді все і з’ясувалось.

Викрились раніше приховані, справжні причини, де колектив лікарні не просто не знав про особливості реформи, він ще і був добряче дезорієнтований.

Ми можемо тільки гадати, хто за ігноруванням реформ стояв насправді. Та видно було, що протидія буде ще тліти.

Але важливо, що в колективі настало розуміння потреби йти на реформу і чим швидше, тим краще. А приховані ініціатори протидії вимозі Закону рано чи пізніше будуть добре відомі всім.

З огляду на скриті течії протидії реформі, яка є Законом і любе стримування, це мільйонні втрати, міській голова підписав вже третє доручення щодо мобілізації зусиль на користь виконання вимог Закону в протидію популістів і демагогів.

Згідно нього зокрема, є графік проведення щоденних «круглих сторін»: в 9-00 у виконкомі і в 16-00 у Департаменті соціальних питань та охорони здоров’я, є протокольні вимоги до цього графіку та є і додаток-пам’ятка, яка в скороченні дає всі характерні ознаки облич певних дійових осіб – «доброзичливців» не простого життя нашої громади в часи реформ та змін на краще життя коли на кожному кроці ці діячі волають – «Вони (нинішня влада) знищили майно міста, знищили майно громади»…

            Додаток 2

до доручення  міського голови
від  «_01___» __02___2018 № 08-д

П А М’ Я Т КА

Для вирішення  питань та  завдань державної ваги, всім причетним посадовим особам, потрібно уникнути наступних шкідливих  уявлень, а тим більше дій, які озвучувались  депутатами   Южноукраїнської міської ради, посадовими особами, які є слушними, в їхньому тлумаченні з толкових словників, аби знати їхню суть і виключити прикрі та коштовні помилки, а саме:

Афера – сумнівне та неблаговидне  діло з метою особистої наживи.

Авантюра – сумнівне і небезпечне діло в надії на випадковий успіх.

Популізм – політика (державна діяльність) пустих обіцянок скорих і легких рішень гострих соціальних проблем, розрахована на аудиторію  широких мас людей.

Демагогія  (загравання перед людьми) – набір ораторських, політичних прийомів та засобів для введення аудиторії в оману з метою  схилення її на свою сторону особи-демагога.

      Всім  посадовим особам, які причетні та відповідальні за реалізацію медичної реформи потрібно знати, що:

Бюджет Южноукраїнська «2018» – це додаткові 12 млн.грн. на  проведення  всіх реформ та реалізацію  додаткових вимог від Законів України, які прийняті, чинні з 2018 року:

– житлово-комунальна реформа;

– освітянська  реформа;

– медична реформа;

– соціальна  реформа (пенсійна) у засобах соціального захисту населення;

– інші окремі вимоги, які доведено Кабінетом Міністрів України через визначений контроль у Миколаївській обласній державній адміністрації.

На фоні по грабунку і занедбаності об’єктів міської інфраструктури в минулі роки з фактами багатомільйонних втрат бюджету міста по доброму десятку існуючих кримінальних проваджень, які розслідуються дуже повільно, до результату їх передачі в суди свою надію втратили навіть депутати міської ради.

Це відчувають відомі особи, які періодично ініціюють різні демарші. Один з них, це бойкот медичної реформи, перед ним була мовчазна змова не підтримувати нові і навіть вже існуючі Програми, які сформовано на основі вимог відомої Стратегії  сталого розвитку «Україна 2020» Президента України. Що далі?

Таке враження, що хтось стійко домагається своєї особистої мети за відомим принципом – «Чим гірше багатьом, тим краще мені одному».

В завершення цієї інформації додам, що 02.02.2018 року працівники виконкому прийняли участь в підсумковій медичній нараді. На запитання, чому працівникам КЗ ЮМЛ недоплачують премії?, в лікарні почали свою роботу 2 ревізори від виконавчих органів міської ради.

У нас нема ніякого сумніву, що Медична реформа, це не просто і це дуже спірно. Але вона прийнята так, що коли її не виконувати, то такий бойкот буде руйнувати бюджет міста. Є факт, що недоброзичливцям і міста, і колективу лікарні вже вдалось нашкодити місту на декілька мільйонів гривень. Так, місто може прожити цей рік і без реформи, але його бюджету це буде коштувати на 20 мільйонів гривень більше, ніж коли виконувати її вимоги. Ми що, такі багаті?

Час плине і у міста є всі можливості розбудовувати наше життя без криків у міській раді, без постійних надуманих звинувачень, без різних заборон самим собі аби не працювати на наше місто, без наплювательського відношення до Законів, як і без власних рішень,  що прийняли в порушення обіцянок людям, які так впевнено давали на передвиборній дистанції.

Міський голова    В. Пароконний

Текст відповідає оригіналу офіційного сайту міста http://yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons