ЛИПЕНЬ. ЩО ЗРОБЛЕНО?

Липень – маківка літа, та попри спеку, якою відзначився минулий місяць, зроблено за цей період чимало.  Суттєві зрушення відбулись у соціальній сфері міста, згідно із графіком виконувались роботи по благоустрою міста, підготовці до опалювального сезону і початку нового навчального року. Місцевій виконавчий владі є сьогодні про що звітувати перед громадою.

Соціальний напрямок

Комунальне підприємство «Южноукраїнський міський центр первинної медично-санітарної допомоги отримав ліцензію на медичну практику і зареєструвався в електронній системі охорони здоров’я «eHealth». Розпочато кампанію із підписання декларацій із населенням. До цього тижня лікарі центру вже уклали договори на медичне обслуговування майже із 4000 мешканцями міста. Темпи підписання декларацій нарощують з кожним днем.

Подбали про покращення умов для оздоровлення людей поважного віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг Южноукраїнського територіального центру соціального обслуговування майже закінчено ремонт та роботи по благоустрою прилеглої території. З місцевої скарбниці на цей напрямок було виділено більше 40 тисяч гривень.

З липня збільшилась кількість послуг, які населення може отримати у місцевому ЦНАПі. В центрі надання адміністративних послуг Южноукраїнської міської ради  розпочато прийом документів на видачу паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм для виїзду за кордон (загранпаспорт), на видачу паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм після досягнення 14-річного віку (перший паспорт), на обмін паспортів громадянина України на нове посвідчення особи з безконтактним електронним носієм у формі книжечки або картки.

Протягом місяця нашим центром надання адміністративних послуг прийнято більше двохсот заявок на формування паспортів для виїзду за кордон та понад два десятки заявок на формування паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм. Днями відбудеться видача перших посвідчень особи, які мешканці міста замовляли через наш ЦНАП. До речі в Миколаївській області в даному напрямку діяльності ми – піонери! Жоден ЦНАП області ще не оформляє і не видає паспорти. Та й в Україні таких прикладів небагато. Налагодили процес лише 10% центрів надання адмінпослуг (з врахуванням столиці та обласних центрів).

 Житлово-комунальна сфера

Здійснена попередня оплата у розмірі 135000 грн. на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію стадіону в загальноосвітній школі № 4 та нове будівництво критого спортивного майданчику в загальноосвітній школі № 1. За цими ж об’єктами також було виконано топографо-геодезичні вишукування на загальну суму 11843 грн.

Виконані роботи із капітального ремонту ліфтів в 2-ох будинках комунальної форми власності (вул. Дружби Народів 14 та 31-а) на загальну суму 134472 грн. та 1-ому будинку ОСББ (пр-т Незалежності 5) – на 185974 грн.

Протягом липня місяця укладено договір на встановлення лічильників в 3-х житлових будинках. В 4-х житлових будинках виконані роботи із встановлення приладів обліку на загальну суму 682505 грн.

Розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт електричних мереж житлового будинку по вул. Дружби Народів 4. Загальна кошторисна вартість на виконання робіт складає 1200000 грн. При умові виділення коштів роботи будуть виконані до кінця року. Реалізація вищевказаного заходу дасть змогу зменшити тариф та вести окремий облік спожитої електроенергії мешканцями будинку.

Укладено договір та перераховано аванс у розмірі 38152 грн. на виконання робіт із коригування проектно-кошторисної документації із реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу (будівля колишньої дитячої поліклініки) по бульвару Шкільному 10. Зазначений проект буде подаватися на участь у конкурсі проектів ДФРР.

Продовжуються роботи по заміні вікон у 1 та 3 загальноосвітній школах. Станом на 08.08.2018 виконано 96 % відкосів. У липні місяці по загальноосвітній школі № 3 було освоєно 936046 грн.  Також були виконані роботи із підсилення верхніх віконних укосів у ЗОШ № 3. Загальна сума основних та супутніх робіт за цим напрямком склала 719891 грн.

За Програмою розвитку дорожнього руху та безпеки було виконано ліквідацію усідань і проломів проїжджої частини та усіх видів дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю загальною вартістю 393942 грн.

По Програмі “Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень” встановлені поштові скриньки в під’їздах житлових будинків за адресою: пр. Незалежності,2, 6, придбані та встановлені лави біля під’їздів на прибудинковій території житлових будинків по вул. Енергобудівників, 3,5,7 та по вул. Набережна Енергетиків 15.

За Програмою підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в житловому будинку по вул. Енергобудівників, 15 розпочато поточний ремонт підїздів із заміною вікон, в 4 – роботи виконані. За липень використано 92803 грн.

По Програмі поводження з твердими побутовими на території м. Южноукраїнська улаштовано в дворових житлових будинків модулі сортування ТПВ загальною вартістю 213777 грн.

По Програмі реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста виконано наступний перелік робіт:

– утримання об’єктів благоустрою – на 1569800 грн.;

– поточний ремонт об’єктів благоустрою – на 296003 грн.;

– поточний ремонт сходів з установкою пандусу (спуск до будинку по бул. Шкільному,5 від будинків на пр. Незалежності,4,6 до бул. Шкільного) – на 155148 грн.;

– поточний ремонт внутришньоквартальних проїздів житлових будинків – на 40303 грн.;

– встановлено додаткових 11 лав і 11 урн вздовж центральної алеї та 5 кованих лав і 5 кованих урн біля споруди “Карета” у міському парку.

По міській програмі “Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих тварин в місті» використано 74576 грн. По міській програмі “Питна вода» на проведення санітарно-хімічних та бактеріологічних досліджень питної води використано 2756 грн.

На капітальний ремонт дитячого дошкільного навчального закладу №8 в бюджеті передбачено 6 млн. 200 тис. грн.  За ці кошти планується виконати укріплення основ та фундаментів частини будівлі. Вже проведено тендер, визначено виконавця. Незабаром розпочнуться ремонтно-будівельні роботи.

Наводимо мости

Активно налагоджуємо стосунки із потенційними стратегічними партнерами. Після досягнення у червні домовленостей про співпрацю на благо громади із керівництвом головного бюджетоутворюючого підприємства міста енергетиків – ВП Южно-Українська АЕС, наступний крок назустріч  зроблено в бік навколишніх територіальних громад. Їх представники побували нещодавно в мерії.

Учасниками зустрічі розглянуто питання налагодження взаємовигідної співпраці та реалізації спільних проектів. Зокрема оговорили перспективу реалізації масштабного інфраструктурного проекту  – будівництва понтонного мосту через річку Південний Буг, необхідного для забезпечення належного транспортного сполучення між Прибузькою об’єднаною територіальною громадою, селищем Костянтинівка та Южноукраїнськом. Сприяти вирішенню питання щодо фінансування даного інфраструктурного проекту пообіцяв депутат Верховної ради України Олександр Лівік. Представники громад, в свою чергу, домовились спільно працювати над вирішенням організаційних питань пов’язаних із будівництвом мосту.

Інф.: http://yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons