Мер Южноукраїнська звернувся за допомогою

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.350 КК України «Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок», санкція якої передбачає арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.

До приміщення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, під час здійснення мером прийому громадян з особистих питань, увійшла група осіб, окремі представники якої раніше неодноразово звертались з приводу вирішення питань, що не входять до повноважень очільника міста. Активісти-підприємці знову порушили ті ж самі проблеми, а на нагадування посадовця стосовно меж його компетенції, неможливості втручання у діяльність державних органів та, тим більше, здійснення незаконного впливу на прийняття управлінських рішень, відреагували досить емоційно. Невстановлений чоловік голосно пообіцяв меру здійснити відносно останнього фізичну розправу.

Очільник міста, відреагувавши на погрозу у законному порядку, звернувся за допомогою до поліції, щоб правоохоронці вжили заходів щодо забезпечення належних умов діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.350 «Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок», проводяться слідчі дії.

Відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons