МІСТО ЖДЕ ВІД ВЛАДИ РЕАЛЬНОЇ РОБОТИ

Події, які відбуваються у владі Южноукраїнська, не додають оптимізму  мешканцям міста. Це незрозуміла кадрова політика, яку проводить міський голова: звільнення працівників з подальшим поновлення їх на посадах за рішенням судів; проект рішення сесії про створення нового відділу випуску «Пам’яток»; ліквідація департаментів і створення на їх базі по два управління; заміна керівника бюджетної комісії. Схоже, все це відбувається під впливом деяких депутатів міськради.

ГОЛОВНЕ – міська влада працює в цей період у постійному конфлікті між групами депутатів і міським головою, який розгубив підтримку навіть своїх однодумців. У цьому тривалому конфлікті не зацікавлені мешканці міста. Це вже критична ситуація і її потрібно вирішити відповідно до діючих Законів і положень, а варіант єдиний вірний – треба перебороти свої амбіції, визнати свої помилки, які допускали і депутати, і міський голова. Треба сісти за круглий стіл та «розрулити» цю проблему. Інший варіант радикальний – це дострокові вибори, але це тільки загострить ситуацію в місті.

Зрозумійте, місто вже втомилось. Не переходьте на образи пересічних мешканців міста, яких вже не цікавить, хто більше винен в цій ситуації. Місто жде від влади реальної продуктивної роботи.

Василь Сандул.

Show Buttons
Hide Buttons