НА РОЗДОРІЖЖІ

Факти, свідками яких стали пересічні громадяни, а тим більше народні обранці, стають переконливими аргументами для громадської думки. Вже другий місяць у міській раді Южноукраїнська депутати не дійдуть згоди щодо організації своєї роботи. Чи не кожного тижня проходять сесії, які важко назвати легітимними, поскільки депутатський корпус розділився майже навпіл.

Менша група наших обранців підтримують обраного секретаря міськради Л. Дзюбенко, яка ще має офіційний імунітет: зберігає право на видання розпоряджень, має право підписувати рішення і ставити на документи печатку Южноукраїнської міської ради.

Інша компанія не визначилась з конкретним лідером, а  перемовини з легітимними проводять депутати Палій та Квасневський, вони ж і ініціюють проведення «своїх» сесій, на яких прагнуть провести важливі рішення для міста, зокрема,  про державний бюджет на 2019 рік.

В народі таку ситуацію називають: «найшла коса на камінь…». Але ж на виборах южноукраїнці обирали до ради найдостойніших своїх представників, які обіцяли гори звернути, щоб захистити громадян від високих тарифів, подбати про сучасний вигляд міста  і всім нам створювати спільне благополуччя. Виходить, що виборці помилились у виборі найдостойніших?

Чи не пора знову йти на вибори? Чи, можливо, депутати ще знайдуть спільну мову заради  збереження своїх громадських посад і благополуччя жителів міста? Ці  питання все частіше лунають серед міської громади.

Звичайно, бездіяльність центрального органу управління містом викликає незадоволення виборців.  В соціальних мережах вже лунають заклики про можливу відставку всього складу міської ради і її виконавчого комітету. До речі, цей прогноз був озвучений  ще й на сьогоднішній, 42/5,  сесії міської  ради, яку відвідали лише 11 обраних депутатів і крім «обміну думками» ніяких рішень без кворуму не приймалось. Скільки ще буде таких засідань? – цікавляться южноукраїнці.

Коли ж запрацює наш законодавчий орган – сказати важко, поскільки  в обох сторін зашкалюють емоції і своя значимість незамінних і неповторних… Чи на користь це місту, чи на користь ЮУ АЕС, без якої місто не зможе жити повноцінним життям?  На жаль, подальшу ситуацію прогнозувати важко.

Show Buttons
Hide Buttons