«НОУ-ХАУ» – ПО АРБУЗИНСЬКИ

Сьогодні відвідав знайомих в смт. Арбузинка і дізнався про незвичайний спосіб впливу на волевиявлення громадян напередодні місцевих виборів. В центрі об’єднаної територіальної громади розповсюджували передвиборні листівки негативного змісту про окремих кандидатів. Скажете, «і що тут нового?». Відповім: «спосіб доставки інформації до жителів селища».

Уявіть собі здивування  простого жителя Арбузинки, коли вранці на своєму подвір’ї він знаходить целофановий файл з вкладеним в нього листком «компромату» на людей, що балотуються на місцевих виборах, з довіском… щебеню. Мабуть, щебінь  був для цього послання ваговим придатком, щоб легше було перекинути на подвір’я через паркан.

Що ж у посланні до виборців? Незграбно написаний текст з іменами кандидатів на наступні вибори, які цим «компроматорам» не підходять (мабуть, бояться післявиборних економічних розслідувань), та неправдиві слова на адресу кандидата в депутати до Миколаївської обласної ради С.М.Чмиря, який балотується від політичної партії «За майбутнє».

 Щоб з’ясувати, що до чого, звернувся за коментарем до директора «Агрономії» С.М. Чмиря. Ось що він написав у відповідь на запит:

«Я здивований  цим вчинком і розчарований в організованій кампанії проти людей, які гідні бути депутатами місцевих рад і можуть навести лад в Арбузинській ОТГ.

Мені стало відомо, що в ніч з 3 на 4 жовтня поточного року,  в Арбузинці, по вулиці Садовій було вимкнуто вуличне освітлення, а в цей час бухгалтер ОТГ Ірина Довга разом з чоловіком розкидала ці «листи щастя» на подвір’я жителів. Мабуть, ці листівки були виготовлені безпосередньо в селищній раді і мали мету дискредитувати опонента нинішнього голови ОТГ- Євгена Ніколаєнка та людей, які його підтримують.

Вважаю, що Ірина Довга діяла за вказівкою нинішнього голови ОТГ Є. Травянка, який боїться втратити своє місце роботи, яке він використав як «власний бізнес». А саме: на протязі каденції Травянка не проведено жодної тендерної процедури через сайт закупівель «Прозоро», а ним  укладались договори зі своїми підконтрольними ФОПами, які він реєстрував на близьких, знайомих та родичів, а роботи проводились силами працівників комунального підприємства Арбузинської селищної ради. В результаті проведених оборудок частина бюджетних коштів осідала в карманах Травянка.

Я собі не дозволяв у засобах масової інформації негативно висловлюватись про того чи іншого кандидата в депутати на відміну від вас, очільники і виконавці брудних листівок з Арбузинської ОТГ. Я готовий підтримати не тільки Євгена Ніколаєнка на посаду голови об’єднаної громади, а й іншого кандидата, який є жителем Арбузинки, служитиме її мешканцям і забезпечить гідний рівень життя.

І все ж виникає питання: чому Євген Ніколаєнко, який нині знаходиться в команді Травянка, обрав самостійний шлях, балотуючись на посаду голови  Арбузинської ОТГ? Сподіваюсь, виборці згодом отримають відповідь і на це питання.

В діяльності керівника, депутата найголовніше виправдати довіру виборців і в своїй діяльності зробити кращим, доступнішим, заможнішим життя людей. Мені це вдалося, у співпраці з жителями Агрономії. На відміну від Арбузинки, в нашому селі забезпечений високий рівень комунального обслуговування: всі домоволодіння, виробничі структури й установи забезпечені побутовим газом і питним водопостачанням, в селі хороші дороги, працює сфера випуску і реалізації продовольчих товарів. Готуючись до 100-річчя  утворення радгоспу, завершуємо відновлення історичної пам’ятки – адміністративного будинку, який ще в 2008 році був зруйнований жахливою пожежею. Значних успіхів добились у виробництві сільськогосподарської продукції. Високі, сталі врожаї зернових культур, розвинуте сучасне тваринництво, нові галузі виробництва наповнюють  бюджет господарства.

До речі, щорічно господарство сплачує до держбюджету понад 13 млн. грн. податків. Розвиваємо садівництво – посадили на 100 гектарах горіховий сад, оновлюємо технічну базу господарства – зараз на наших полях тільки сучасна європейська техніка, яка використовується для вирощування культур виключно за європейськими стандартами. Це моє надбання за активної участі робітників і спеціалістів.

А що зробили ви за виборчий період, пане Травянку? Чи відновили водопостачання в Арбузинці, чи здешевили для людей плату за комунальні послуги, чи відремонтували будинок культури та вуличні дороги, чи сприяли у ремонті дороги з Арбузинки до траси Миколаїв – Київ та сільської дороги з Арбузинки до Вознесенського району?

І на останок хочу зауважити: вважається успішним той керівник чи депутат, який мешкає поруч з робітниками, виборцями, хто живе їх повсякденними проблемами і швидко на них реагує. Мені це вдається, моя сім’я, діти живуть в Агрономії і щоденно ми відчуваємо ритм місцевого життя. Чи відчуваєте його ви, пане Травянку, мешкаючи в сучасному місті Южноукраїнську, де ніщо не нагадує про проблеми Арбузинської  ОТГ, керівником якої ви себе вважаєте?

Мені боляче говорити про нинішній стан поки ще районного центру. Я вважаю себе  арбузинцем, народився тут, тут жили і працювали мої батьки. Тому бажаю, як і більшість жителів селища, щоб людям краще жилося. А для цього до влади мають прийти патріоти селища і свого родинного гнізда. Тільки так ми побудуємо достойне життя односельчанам. Тому я – за кращих людей, які здатні це зробити.

Сергій Чмирь, кандидат  в депутати  Миколаївської обласної ради  від політичної партії «За майбутнє» по Первомайському виборчому округу №6».

Show Buttons
Hide Buttons