НОВІ ПРОЖЕКТИ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Виходячи з того, що міський голова Южноукраїнська спілкується через  «прямий ефір» з м. Первомайська, було б доцільно там облаштувати йому службовий кабінет.

Результат останньої поїздки вже є.  Як і обіцяв Віктор Кирилович, що буде створений якийсь «корпункт», то реально оприлюднений 10.06.2019 р. проект рішення міської ради значно перевищує обіцяне. Передбачено створення цілого відділу чисельністю 5 штатних одиниць, а ще регулярний випуск (двічі на тиждень накладом 10000 примірників) друкованої пам’ятки «Влада і громада», яку буде доставляти «Укрпошта». Для чого це все?

Як зазначено: «з метою забезпечення спілкування з мешканцям громади». Питання: чому влада міста не використовує можливості газети  «Контакт»? Цим же проектом рішення передбачено дві штатні одиниці  «радник міського голови».  Для чого? Є ж три заступника, керуючий справами, секретар міськради, управління і навіть департаменти, але виявляється замало.

Схоже на те, що знову потрібно когось працевлаштувати для забезпечення ситуаційної підтримки міського голови деякими депутатами. Здається, міський голова і сам заблукав у кадровій політиці. Все це – додаткові витрати з міського бюджету, який і так розбазарюється. Як приклад, відшкодування працівникам, поновленим на посаді за рішенням суду, за рахунок міського бюджету. Але чому не за рахунок тих, хто підготував документи на звільнення, приймав рішення… Хто за це відповість перед громадою? Влада нашого міста останнього часу не спілкується з громадою, створення цього відділу – безвідповідальна дія влади.

ДЕПУТАТИ! Схаменіться і не приймайте безвідповідальних рішень. Вирішуйте проблеми міста, де не потрібні великі кошти. Це, наприклад, поливання вулиць та дерев в парку ім. Т. Г. Шевченка, а також забезпечення безпечного руху транспорту на вулицях міста.

Василь Сандул.

Show Buttons
Hide Buttons