Порошенко подзвонив “кіборгу”

Президент України Петро Порошенко особисто зателефонував командиру роти миколаївської 79 окремої аеромобільної бригади капітану з позивним «Маршал», який уже кілька місяців захищає Донецький аеропорт. Про це «Маршал» повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає кореспондент Укрінформу (http://www.ukrinform.ua).

«Сиджу біля багаття, грію ноги і тут дзвінок. Беру трубку. Чую: привіт, Женю, це Порошенко. Ну і зав’язалася розмова під постріли ворожого «Утьоса». Якось не холодно зовсім стало, був приємно здивований. Загалом, Президент сказав спасибі, сказав, що тисне руку всім хлопцям, які по всьому району працюють. Навіть частини назвав, про які знає і чув на даному етапі роботи в аеропорту. І це не тільки 79, але і 93, 95, 74, ПС, ОУН. Подякував за наш подарунок – іграшку, на столі у нього стоїть. Відповів на мої запитання, в міру можливостей. Сказав, що робота йде, просто не все можна казати. Загалом, нормально поговорили», – написав десантник.

Варто зазначити, що «Маршал» відомий інтернет-спільноті своїми висловлюваннями з приводу ситуації, яка склалася в країні. Він часто пише про побут “кіборгів”, як вони воюють тощо. А кілька днів тому записав відеозвернення, у якому закликав усіх українців “об’єднатися по-справжньому і рухати країну вперед “по всіх фронтах”, а уряду швидше вирішувати економічні проблеми”.

Show Buttons
Hide Buttons