ПРО ПЕРСПЕКТИВИ МІСТА

В ЮЖНОУКРАЇНСЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ МІСТА НА 2019 – 2021 РОКИ

Публічне обговорення проекту Перспективного плану розвитку міста Южноукраїнська відбулося 12 лютого 2019 року  в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Л.П.

У заході взяв участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Гайдаржи В.В., який у своїй промові зазначив, що цього тижня в усіх регіонах Миколаївської області, в рамках підготовки до підсумкового засідання загальнообласної Ради регіонального розвитку, проходять підсумкові засідання місцевих Рад регіонального розвитку, під час яких будуть сформовані перспективні плани розвитку територій на наступні три роки.

Заступник міського голови Кольчак О.М. доповів, що з метою залучення громадськості міста до визначення пріоритетів розвитку міста Южноукраїнська на 2019-2021 роки з 20 грудня 2018 року по 15 січня 2019 року було проведено опитування, шляхом анкетування, мешканців міста щодо визначення першочергових напрямків розвитку та об’єктів інвестування, на які необхідно направляти бюджетні, інвестиційні, грантові  кошти.  За результатами опитування було оброблено 13569 анкет (в тому числі: 911 паперових анкет та 12658 анкет за результатами електронного опитування). За результатами опитування було з’ясовано, що найбільше мешканців міста хвилює стан та матеріальне забезпечення закладів освіти.

Начальник управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради Петрик І.В. презентувала проект Перспективного плану розвитку міста  на 2019-2021 роки, який налічує 37 проектів.

За підсумками обговорення, учасниками зібрання було запропоновано додатково включити до проекту Перспективного плану розвитку міста,  наступні проекти: утеплення та заміна вікон  ДНЗ №3, капітальний ремонт покрівлі гімназії, влаштування підйомника для дітей з обмеженими можливостями в ЗОШ № 4, влаштування пандусів до закладів освіти, капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по пр. Незалежності, нове будівництво дорожньо-транспортної інфраструктури 6 мікрорайону, відкриття будинку постійного (тимчасового) перебування людей похилого віку та осіб з інвалідністю, тощо.

За результатами обговорення вирішено проект Перспективного плану підтримати, з урахуванням запропонованих доповнень та винести на розгляд постійних комісій Южноукраїнської міської ради.

Подробиці за посиланням: http://www.yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons