ПРЯМИЙ ЕФІР, ЯК КРИВЕ ДЗЕРКАЛО

Знову «прямий ефір» з м. Первомайська, який транслювався на телеканалі «Твій Всесвіт» 1 липня  без зворотнього зв’язку зі студією.

Як завжди, не було звіту міського голови про дії влади в період між ефірами з 20 травня по 1 липня 2019 року. Знову одне й те ж, але найбільше ефірного часу використано на роз’яснення, що таке популізм і демагогія. В той же час у виступі Віктора Кириловича, де він з захопленням говорив про своє «дуже гарне» привітання з Днем Конституції України, наразі присутній популізм. І обов’язково на цих ефірах звучить чиєсь прізвище, в тому числі й моє (вже втретє).

Я заявляю: висловлюю думку багатьох мешканців міста і не більше. Не потрібно мене ставити в один рядок з Горностаєм. Те, що люди розберуться, хто що зробив, це вірно. У влади бюджет – 500 мільйонів гривень, а в простого мешканця – нічого. Але багато южноукраїнців знаходять можливість і дерево посадити, і доглядати за ним. Ви й ваші підлеглі практично нічого не зробили для збереження парку ім. Т.Г Шевченка і це тільки один приклад.

Я не опонент діючого міського голови, але переконаний: міська влада повинна бути в постійному контакті з громадою, а не на відстані з м. Первомайська і з використанням «Пам’яток», які мер обіцяє знову випускати. Цікаво, кому це треба? Невідомо. Віктору Кириловичу не варто себе тішити, що громада знову його підтримає. Він і його команда вже давно не цікавляться інтересами громади.

Зважте на свій вік. Дайте дорогу молодим! Моя думка така: Южноукраїнськ – не передмістя Первомайська – ефіри дійсно повинні бути прямими і зі студії нашого міста. Хто спостерігав цей «прямий ефір» 1.07.2019 року – прошу висловитися.

Василь Сандул.

Show Buttons
Hide Buttons