Сенкевич переміг Дятлова на виборах мера Миколаєва

Сьогодні, близько 12-ї години, Миколаївський міськвиборчком за підсумками підрахунку 100% протоколів оголосив кандидата від “Самопомочі” Олександра Сенкевича мером міста.

За Сенкевича проголосували 80 636 городян (54,90%), за кандидата від “Опозиційного блоку” Ігоря Дятлова – 63 567 виборців (43,28%). Явка склала 38,04%, що майже на 4% більше, ніж у першому турі.

Раніше на місцевих сайтах повідомлялось про те, що  Ігор Дятлов визнав свою поразку на виборах Миколаївського міського голови.

На брифінгу після закриття виборчих дільниць 15 листопада нардеп від “Опозиційного блоку” Сергій Льовочкін  повідомив журналістам, що, за даними екзит-полів “Опоблоку”,  Дятлов переміг на виборах мера Миколаєва з результатом 60%. Однак цю заяву відразу спростував Олександр Сенкевич, який наголосив, що в Миколаєві екзит-поли  не проводилися, а тому “Опозиційний блок”, не може стверджувати про свою перемогу на виборах.

Прихильники Олександра Сенкевича вже опівночі святкували перемогу на виборах, вони отримали привітання з перемогою від лідера «Самопомочі» Андрія Садового, який з переконливим відривом переміг у двобої за посаду мера Львова.

Show Buttons
Hide Buttons