ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дорогі наші, любі діти! Шановні дорослі!

Це свято першим приходить до нас, як добра зимова казка, сповіщаючи про наближення Нового року та Різдва Христового, приносить до наших домівок щиру радість і добрі сподівання.

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Нехай Святий Миколай буде прихильним та щедрим до нас, оберігає від всіляких негараздів і дарує радість, мудрість, достаток, міцне здоров’я та щасливу долю.

Бажаємо, щоб у цей день кожен з вас одержав приємну звістку. Хай доброта і чуйність Святого Миколая будуть притаманні кожному з нас.

Сердечно бажаємо аби ніхто і ніколи не залишався наодинці з бідою і щоб завжди поруч з тим, хто потребує, були люди, які можуть допомогти, так само як це зробив Миколай Чудотворець по відношенню до маленьких беззахисних сиріт.

Вітаємо вас, маленькі вознесенці, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а громаді нашій – на славу! Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх  діточок.

Зичимо всім вознесенцям миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!

Приємних несподіванок у день чудотворення. Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає вас!

З повагою,

Вознесенський міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська.

Show Buttons
Hide Buttons