Світ має повірити в Україну

Тероризм — проблема всього світу, і ми переможемо у цій битві, тільки якщо будемо єдиними, заявив Президент Петро Порошенко у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. «Ми потребуємо дуже добре скоординованих зусиль всього світу, щоб перемогти у цій битві», — відзначив Президент. «Україна потребує не лише солідарності. Україна потребує віри. Повірте в Україну!» — заявив Глава держави, виступаючи на засіданні «Майбутнє України» у рамках Давоського економічного форуму.

Президент наголосив, що цінності не можуть ставати предметом торгу. «Якщо ми разом ведемо боротьбу за цінності, ми — непереможні», — сказав Петро Порошенко.

Президент Порошенко відзначив, що за рік після його попереднього виступу у Давосі Україна зазнала значних змін. Багато з них були позитивними. Відбулися вільні президентські та парламентські вибори, підписано Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, розпочалася реалізація програми кардинальних реформ. «Україна стала сильнішою. Однак зараз країна переживає агресію не тільки щодо Криму, але й значної частини території Донецької та Луганської областей. Близько дев’яти тисяч російських військових перебувають на території держави», — наголосив Президент.

Глава держави показав присутнім уламок від автобусу, який перевозив мирних громадян і був уражений ракетою терористів під Волновахою. «Для мене це символ терористичної атаки на мою країну. Так само, як на «Charlie Hebdo». Так само, як російська ракета, яку було випущено російським військовим, уразила літак MH-17 та призвела до загибелі великої кількості мирних людей», — заявив Петро Порошенко.

Прес-служба Президента України

Show Buttons
Hide Buttons