В НОГУ З ЧАСОМ

Вадим Меріков підтримує ініціативи міського голови

8 лютого, голова облдержадміністрації Вадим Меріков обговорив з Южноукраїнським міським головою Віктором Пароконним питання адміністративної децентралізації, Стратегії розвитку міста 2020 і реалізації проектів ГФРР,  повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.
Вадим Меріков зазначив, що Южноукраїнськ є лідером по впровадженню системи електронних закупівель «Прозорро», а також вже успішно завершено процес декомунізації.
Міський голова розповів, що зараз розробляється Програма соціально-економічного та культурного розвитку Южноукраїнська, а також ряд важливих рішень, які вже в березні обговорять з громадою.
«Южноукраїнськ монофункціональне місто, тому об’єднання прилеглих до міста населених пунктів, таких як Костянтинівка, Бузьке, Іванівка, Панкратове – це перспективи найближчих декількох років: будівництво і ремонт доріг, шкіл, лікарень», – вважає він.
Обговорили і відкриття в Южноукраїнську Центру надання адміністративних послуг, який вже через кілька місяців запрацює в місті. А також програму боротьби з корупцією, Віктор Пароконний розповів, що вже зібрані матеріали по ряду підприємств і діяльності їхніх колишніх керівників. Всі документи будуть передані в правоохоронні органи.
Є в місті й проблемні питання, такі як знос напірного колектору й плачевний стан сміттєзвалища. Міський голова розповів про інвестиційний проект полігону ТПВ.
Що ж стосується колектору, було прийнято рішення про створення комісії, до якої увійдуть представники облдержадміністрації, депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування.
Підводячи підсумки зустрічі Вадим Меріков подякував міському голові за ініціативу та активну позицію: «Досить амбітні плани щодо соціально-економічного розвитку міста та регіону в цілому. Мені подобається, що Ви готові до інновацій і пропонуєте цікаві проекти, які зможуть залучити інвестиції, як приватні, так і державні, і кошти міжнародних фондів».
Незабаром відбудеться традиційна зустріч голови обласної державної адміністрації з усіма мерами міст Миколаївської області.

Show Buttons
Hide Buttons