ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

 депутату Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Л.П.

Шановна Людмила Петрівна!

До Вас звертаються  ваші виборці та мешканці житлових будинків по вулиці Миру,2,4,6,8 з приводу виконання  передвиборних зобов’язань та забезпечення сталого розвитку території, яка входить до складу виборчого округу, який Ви представляєте в Южноукраїнській міській раді.

Про вашу приналежність до нашого виборчого округу вдалось дізнатись тільки з соціальних мереж, поскільки офіційний сайт міськради глибоко зашифрував ці дані, а представляє користувачам у відкритому доступі тільки алфавітний список обраних депутатів. На жаль, жителям виборчого округу за певний час діяльності міської ради не вдалось  почути Ваш звіт про депутатську діяльність і про вирішення наших наболілих проблем, як і дізнатись про депутатський прийом на окрузі (за виключенням прийому посадової особи місцевого самоврядування).

Здавалось би, все йде своєю чергою. Міська рада виділила кошти на облаштування притулку для  тварин і ми з радістю підтримали цю пропозицію, сподіваючись, що відкриття цього закладу вирішить і нашу «собачу проблему». Всьому місту відомо, що по Набережній енергетиків, що межує з територією виборчого округу, неможливо проїхати чи пройти без собачого супроводу з гучним гавкотом ні вдень, ні вночі.  А уявляєте, які незручності для жителів багатоповерхівок, для сімей з дітьми?

Ми сподівались, що відкриття відповідного притулку вирішить  цю проблему, та марно: притулок працює, міська рада звітує, а на території КНС  популяція собак збільшується… І тепер не тільки перехожі потерпають від їх нападів, а й відданий на собачий «банкет»  сміттєзбірник на території міської лікарні. Після собачої трапези в сміттєвих баках, територія навкруги покривається закривавленими пов’язками, памперсами та іншими відходами медичного закладу.

Як на Ваш погляд, як депутата й посадової особи органів місцевого самоврядування, така  обстановка в сучасному місті, яке сповідує європейські принципи життя?

Хочеться привернути Вашу увагу, як депутата від нашому округу, ще до однієї «бородатої проблеми». Її початок слід розглядати ще за часів, коли нинішній мер В.К. Пароконний приймав від ЮУ АЕС у комунальну власність  побудоване зусиллями будівельників та енергетиків місто.  Якось так сталось, що  пішохідна доріжка, що за проектом  мала пролягати по Набережній аж до гаражних кооперативів, закінчилась біля зупинки навпроти кафе «Івушки» … і продовжилась від території МСЧ.  Ось вже  більше 10 років жителі міста, що опікуються  своїм здоров’ям,  фізкультурники й ті, що втікають від інфаркту, змушені долати метрів 250 бездоріжжя, або йти (бігти) автомобільною трасою,  піддаючи себе загрозі опинитись під колесами авто чи мотоцикла.

Слід зауважити, що про це йшла мова під час «прямого» ефіру з міським головою ще минулого року. Приємно було чути, що В.К. Пароконний знає про цю проблему й зауважив, що наступного руку (а малось на увазі нинішній, 2017-й) проблема благоустрою на Набережній енергетиків буде вирішена і наголосив, що в свій записник це питання записує червоним кольором. Однак на питання стосовно вирішення проблеми, під час травневого ефіру відповіді южноукраїнці не отримали.

До Вас прохання, як до депутата й  секретаря міської ради: оприлюднити інформацію про вжиті заходи та наміри спрямовані на поліпшення благоустрою міста.

Також мешканці виборчого округу цікавляться  вирішенням окремих міських проблем, з якими повсякдень доводиться стикатись.

Руйнується  южноукраїнська «потемкинская лестница» – пройти від «п’ятачка» до міської лікарні тут можна тільки ризикуючи отримати травми. Потрібен ремонт в парковій зоні (в тому числі й фонтану та літнього кінотеатру, який давно, м’яко кажучи, не прикрашає наше місто). Чи планує міська влада вирішувати ці проблеми?

Наш чудовий проспект Незалежності южноукраїнці справедливо називають «базарною вулицею». Цікаво, які рішення міськради регламентують стихійну торгівлю на пішохідних доріжках, з  пересувних павільйонів підприємцям та організовувати реалізацію овочів, меду та м’яса з машин? Пішоходам ніде дітись від торговельників, вони заважать відпочинку місцевих жителів. Може, вкажете  нам хоч одне місто в Україні, де центральна вулиця, що зветься проспектом, перетворена в  ряди неорганізованої торгівлі?

Які заходи вживаються для вирішення цієї проблеми?

І доречно  запитати: чому міськрада планує передати місцеві ринки в управління «чужої» (а може й «своєї» законспірованої) фірми? Всім відомо, що торгівля – це «кладезь» для міського бюджету. Виходить, що тільки не для нас.

І на закінчення. Обнародуйте порядок і вимоги  для відкликання депутатів міської ради і її очільника. Може знагодитись!

Чекаємо на відповідь на офіційному сайті міськради та в газеті «Контакт».

З повагою і зі сподіванням на підтримку, виборці та мешканці житлових будинків, що входять до складу виборчого округу №7.

Show Buttons
Hide Buttons