ЯК ГОРОХОМ ОБ СТІНУ…

І знову про ефективність діяльності місцевої влади

Вже не перший рік жителі другого мікрорайону нашого міста через ЗМІ й соціальні мережі звертаються до міських депутатів та міськвиконкому з проханням відремонтувати пішохідну доріжку від проспекту Незалежності в напрямку будинків другого мікрорайону.

Ця проблема вже з десяток років турбує тисячі мешканців будинків, котрі кожного дня і кожної ночі змушені спотикатись на цьому недолугому переході.

Характерно те, що минулого року в дворі будинку №2 проспекту Незалежності асфальтували  дороги, а на проспекті Незалежності (біля колишніх «Електротоварів) місцями поклали асфальт. Ось тільки в процесі ремонтних робіт зруйнували  і так розбиту пішохідну доріжку. І діла до її відновлення, а тим більше, оновлення  ні в кого немає.

Якось довелось говорити про стан і ремонт пішохідних доріжок у місті з представником КП СКГ. Визнаючи існуючі недоліки, спеціаліст зазначив, що якби  пішохідні доріжки були у них на балансі, їх би давно було відремонтовано, а так вони  знаходяться на утриманні КП ЖКУ. Хотілося б знати і думку міськвиконкому з цього приводу.

По виступах окремих наших місцевих депутатів, їх справах, нових обіцянках відчувається наближення виборів нового складу депутатського корпусу. Чи маємо ми, активні виборці,  довіряти їм продовжувати громадську діяльність при невиконанні домашнього завдання  теперішнього скликання?

Маємо кожному дати об’єктивну оцінку діяльності.

Show Buttons
Hide Buttons