ЯВЛЕНИЕ ДЕПУТАТОВ НАРОДУ

Вчора, о сьомій вечора, включив «Квант» лише для того, щоб побачити перший, більше як за 15 років, відроджений «прямий ефір». Враження – так собі, ні «картинки», ні звуку… А стосовно тематики обговорення, то таке враження, що учасники ефіру просто вирішили  показати себе, любимих…. 

Про що ми почули? Про Дзюбенко, яка на запрошення Квасневського не прийшла на ефір. А чому  вона мала прийти? Про секретаря Дзюбенко, яка не віддає печатку. А чому вона має її віддавати, якщо не внесено зміни до Держреєстру, у відповідності з яким вона ще й досі залишається секретарем міської ради. Про більшість партійних функціонерів у нашій раді, які вирішили по – своєму управляти містом,  про дострокові вибори, які неможливо провести у зв’язку з виборами Президента України…

І ні слова про те, що перевибори міської ради, яка не виправдала довір’я виборців,  приймає Верховна  Рада. Вона й визначає дату їх проведення. Звертайтесь – вас почують, скористайтесь слушними порадами  громадян, що дзвонили в студію.

Безумовно, конфлікт в Южноукраїнській раді заважає нормальному функціонуванню міських  комунальних підприємств, організацій, закладів освіти і культури. З кожним днем наростає недовіра до партійних функціонерів, яким на минулих виборах южноукраїнці дали важелі управління містом.

Наша «партійна рада» не виправдала довір’я. Маємо зробити неприємний для себе висновок – вони (депутати) не заслуговують довіри і мають піти у відставку, давши можливість громадянам Южноукраїнська обрати достойних своїх представників у міських органах управління.

Це й підтвердив прямий ефір.

Show Buttons
Hide Buttons