ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА. МЕРТВИЙ СЕЗОН

Спостерігаю, завдяки Інтернету, за діяльністю місцевих рад, наближених до нашого міста. Кругом кипить активна робота. У Вознесенську мер провів прийом містян, відзвітував про результати роботи у минулому році та визначив пріоритети нинішнього, у Первомайську міськрада активно вирішує проблеми комунального господарства, аналізує стан тарифної політики, шукає шляхи підтримки малозабезпечених громадян, у Миколаєві мерія «на килим» викликала керівників комунальних підприємств і влаштувала їм прочухана за неякісно очищене місто від снігових заметів… А в Южноукраїнську не чути і не видно діяльності ради, виконкому та депутатів.

На офіційному сайті тільки інформація для внутрішнього користування: опубліковано графік прийому лікарів, повідомлено, як працює ЮУ АЕС, звіт про роботу комісій, тощо. Для пересічного громадянина корисної інформації – майже немає.

У багатьох южноукраїнців виникає справедливе запитання: чи не продовжила міськрада собі новорічні канікули ще на кілька тижнів?  А як інакше: повноцінних засідань міської ради вже не було кілька місяців, бюджет на 2019 рік не затверджений, як працювати окремим бюджетоспроможним підприємствам у разі виникнення непередбачуваних ситуацій – невідомо і як жити 40-тисячному місту в новому році, теж невідомо.

Прикро, що депутати, яким южноукраїнці довірили представляти свої інтереси в міській раді, відверто кажучи, їх зраджують: протистояння  в раді не вдається зупинити, депутати не звітують перед виборцями про виконання своїх зобов’язань, саботують оголошені засідання ради, звинувачують один одного у всіх гріхах.

Все це наводить на думку, що южноукраїнські виборці виявились заручниками палких  обіцянок лідерів політичних партій. Отримавши повноваження, «партійні депутати», відстоюючи свої позиції, не змогли перейнятись проблемами міста, а для окремих депутатська кар’єра стала важливішою за обіцянку служити своїм виборцям.

Отже, мертвий депутатський сезон в Южноукраїнську триває. Нещодавно в місцевому АТБ довелось почути розмову двох літніх жінок, які обговорювали останні новини  міста. Вони вичитали на офіційній сторінці повідомлення про застереження брати участь  у нібито незаконному зібранні ради. Жінки не зрозуміли, чи то черговий фейк про сесію, чи застереження від неправомірних дій. А завершилась розмова тим, що літні пані запропонували зібрати місцевий референдум і відправити нинішніх депутатів туди,  «де Макар телят не пас».

Може, це слушна пропозиція, щоб зупинити мертвий сезон в Южноукраїнській міській раді?

Show Buttons
Hide Buttons