ЗАПИТАННЯ ДО МЕРА ВІД ВИБОРЦІВ

Місцеві сайти повідомляють, що 19 грудня на ТК «Твій  всесвіт» відбудеться «прямий ефір» з Южноукраїнським міським головою В.К. Пароконним. Враховуючи, що протягом року жителі міста неодноразово порушували  питання подальшого розвитку нашого міста на сторінках  сайту  «Новый Город» (http://www.ngorod.net.ua), відповідей від керівників міста, як і конкретних справ реагування на звернення виборців, не надходило. Тому до чергової зустрічі мера з  телеглядачами спробуємо нагадати, що ж турбує южноукраїнців і сподіваємось почути про вжиті заходи.

  1. БЛАГОУСТРІЙ МІСТА.

1.1. За оцінками жителів першого та другого мікрорайонів, благоустрій території вимагає кардинального покращення: на очах руйнується пішохідна доріжка від «п’ятачка» до лікарні;  потребують уваги ремонтників доріжки для пішоходів між будинками, які стали загрозою здоров’ю людей (розбиті бетонні плити, оголена арматура, «напливи» бетону тощо); тротуари зайняті легковиками, не обрізане гілля дерев змушує громадян  виходити на дорогу для авто, що небезпечно для життя;  відсутня пішохідна доріжка по вул. Набережна Енергетиків від автобусної зупинки біля кафе до території лікарні (вже 20-й рік).

1.2. Пішохідні зони на проспекті Незалежності конче вимагають відновлення – нинішній стан не личить нашому місту. Цікавить також, які плани у міськраді щодо визначення подальшого використання  пограбованого літнього кінотеатру та території фонтанного комплексу у парковій зоні.

1.3. Жителі вул. Енергобудівельників запрошують мера й відповідального за благоустрій міста прогулятись вулицею по лівому боці від супермаркета «Сільпо» до вул. Набережна Енергетиків (бажано з дитячою коляскою і після дощу). Років з десять тому хтось тут вирізав бетон на пішохідній доріжці в п’яти чи шести місцях, однак належного  відновлення покриття не зробив. Тепер всі жителі героїчно форсують ці рукотворні «капкани», але до виправлення ситуації нікому й діла немає.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ

2.1. Серед мешканців міста не затихає обговорення подробиць скандалу в депутатській фракції міськради «Єдність». Незважаючи на те, що ці, недостойні звання депутатів, «спектаклі» пояснюють як панацею відновлення довіри, у людей складається враження реальності в пропозиціях депутата Бабича і можливості дерибану міського бюджету. На жаль, виборці Южноукраїнська не дізнались позиції стосовно скандалу в фракції очільника міської ради. Тільки він має відповідати за тих, кого привів до влади.   Хотілось би почути пояснення мера про цю не стандартну подію, а також дізнатись, які заходи вжиті для відновлення підмоченої репутації.

2.2. Виборців Южноукраїнська цікавлять подробиці прийняття рішення стосовно реконструкції меморіального комплексу з будівництвом фонтану в стилі барокко. Відомо, що  кошти на розвиток соціальної структури міста надійшли в управління капітального будівництва облдержадміністрації на виконання програми народного депутата О.П. Лівика. Цікаво:  ким прийнято рішення щодо будівництва фонтану, чи були інші пропозиції, чи голосували за це депутати на сесії міської ради, які результати і чи не було при прийнятті рішення конфлікту інтересів?

2.3.  Всім відомо, що кожний депутат має свій виборчий округ, повинен зустрічатись з виборцями, звітувати перед ними про свою діяльність.  У нас це тільки на папері у міськраді, а в розумінні виборців – це має стати обов’язком кожного депутата. Однак, жителі будинків другого мікрорайону, зокрема,  вул. Набережна Енергетиків, 3, 5, вул. Миру, 2, 4, 6 та інших не можуть встановити обраного ще торік тому депутата. А до нього є конкретне прохання: посприяти вирішенню «собачої проблеми» на території виборчого округу. До кого ще звертатись, як не до народного обранця?  Мешканці названих будинків більше року живуть під гавкіт  собачої зграї, яка  агресивно захоплює не тільки «свою» територію біля  каналізаційної насосної станції, а й територію дитячих та спортивних майданчиків у дворах. Люди налякані, що з цим робити – не знають, може, депутат допоможе вирішити «собачу проблему»?

Сподіваємось на аргументовані відповіді міського голови під час «прямого ефіру» на ТК «Твій  всесвіт» 19 грудня 2016 року.

За проханням багатьох южноукраїнських виборців,  Анатолій НЕНЬКО

Show Buttons
Hide Buttons