Звернення до депутатів і міського голови

ПОТРІБНА КОНСТРУКТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВЛАДИ

 

Депутатам Южноукраїнської міської ради,

міському голові Пароконному Віктору Кирилловичу.

Шановні! До вас звертаємося ми – мешканці міста, ветерани АЕС і будівництва.

У 2015 році міська громада довірила вам представницьку і виконавчу владу. Завдяки діючому законодавству та тому, що вибори були без особливого вибору, Вам, Вікторе Кириловичу, вдалося завести до міськради 16 депутатів від партії «Єдність», при цьому людей в абсолютній більшості невідомих для міста, і одержати крісло міського голови. Місто сподівалося на конструктивну діяльність влади.

 Але що ми спостерігаємо за ці неповні 2 роки:

– депутати не працюють у виборчих округах, не звітують про свою діяльність;

– постійні суперечки, скандали і обвинувачення в корупційних діях дистанціюють їх від виборців;

– за всю 30-річну історію нині діюча міськрада вперше схожа на ЗАТ;

– протягом останніх 1,5 року діяльності – одні обіцянки, які постійно видаються за звершення, обвинувачення попередньої влади в некомпетентності та навіть у злочинних діях.

У результаті:

– місто втрачає свою привабливість;

– влада вирішує, чи принаймні намагається вирішувати, глобальні проблеми, в цей же час видаючи за значне досягнення ремонт вуличного покриття, виконаний із застосуванням технології першої половини 20-го сторіччя з використанням ручної вібротрамбовки, а де ж каток, придбаний в 2016 році?

– центральний проспект – суцільний  ринок, недарма мешканці його вже назвали «Базарним», успішно торгують і м’ясом, і кондитерськими виробами, і промисловими товарами;

– пішохідні доріжки розбиті, також і дворові проїзди, в багатьох місцях виступає оголена арматура, не облаштована пішохідна доріжка по вулиці Набережна енергетиків;

– не створені умови для безпеки пішоходів на вулицях міста, відсутній контроль за безпекою руху автотранспорту;

– зелені насадження потребують догляду та оновлення;

– вже за часів вашої діяльності в районі міської лікарні не виконані роботи з відновлення дорожнього покриття по вул. Парковій – вже майже півроку всі водії згадують вас «незлим тихим словом» і висловлюють «подяки».

Нас також хвилює все, що необхідно молодим мешканцям. А це не лише тренажери, хоч безперечно, корисно, але й те, що замість облаштування молодіжних кафе – відкриваються нові точки для торгівлі пивом. Наприклад, біля аптеки по пр. Незалежності і по бульвару Курчатова. І це замість торгівлі дитячим взуттям. А де ж туалети?  Місто заполонила реклама наркотиків, триває їх розповсюдження, це в першу чергу має хвилювати владу, а також правоохоронні органи.

З причини частої зміни влади місто залишилося без повноцінного відділу поліції, прокуратури, ДАІ. І хвилює також ситуація, що склалася з міською лікарнею, яка увійде до госпітального округу, а це здоров’я мешканців міста і працівників АЕС.

Це далеко не повний перелік проблем, які влада повинна вирішувати в першу чергу. Свої негаразди, а можливо й неспроможність вирішувати проблеми міста, Ви пов’язуєте з діяльністю ЮУАЕС і будівельним комплексом у період забудови міста, тим самим відволікаєте містян від проблем, які саме влада не вирішує. Обвинувачення на адресу будівельників і АЕС неодноразово озвучені і в вашому інтерв’ю газеті «Південна правда» №27 від 11.03.2017 р. «..На жаль, місто будували під круглі і знакові дати і наламали дров». І навіть під час останнього «прямого ефіру» 22.05.2017 р. в м. Первомайськ Ви пов’язали борги КП ТВКГ перед ЮУАЕС із тим, що об’єкти будувалися з порушенням технології і що «спустя рукава строили эти объекты».

Це не просто викликає справедливе обурення. За такі висловлювання та обвинувачення треба відповідати, бо це просто зневага до тих поколінь будівельників, які створили місто. Ви, міський голова, постійно стверджуєте, що всі рішення приймають депутати, а ви виконуєте те, що вам прописано Законом. Але ж Ви вища посадова особа в місті та несете повну відповідальність і за дії міської ради. За це віддали за Вас свій голос виборці та покладали на Вас надію. А що з цього вийшло – мешканці міста бачать.

Своє ставлення до ЮУАЕС Ви висловили в процесі обговорення підняття рівня Олександрівського водосховища – своїми зверненнями до високих інстанцій. Питання дійсно важливе, та його слід вирішувати зважено, аби не нашкодити зовнішньому середовищу та забезпечити діяльність Южно-Українського енергокомплексу, у якого з містом одне майбутнє. А Ви ж на останньому прямому ефірі наводили приклад Швейцарії щодо референдуму та відмови від органічного палива і ядерної енергетики. Але ж ми далеко не Швейцарія.

Влада міста маніпулює громадською думкою. Приклад – територіальне об’єднання з смт. Костянтинівка. Хто проводив це опитування? Чому воно поіменне і чому своє бачення висловили лише працівники комунальних та бюджетних установ, до яких застосований адмінресурс. Невже це ті 92% мешканців міста, як стверджує міська влада? Схоже, Ваші передвиборчі обіцянки – це просто пусті гасла для приваблення виборців. Це і є адмінресурс і дійсно фальсифікація.

А щодо підтримки об’єднання, проведіть дійсне опитування і побачите – його підтримують далеко не одиниці. І переконані, що картина суттєво відрізниться від тої, про яку ви щоденно стверджуєте. Влада міста протягом останніх 1,5 року спілкується з мешканцями за допомогою дорогих «Пам’яток», виданих за кошти міського бюджету, так звані «Прямі ефіри з м. Первомайська» і зустрічі, які ви проводите в колі комунального підприємства, це не прямий контакт з населенням міста. На прямий контакт з мешканцями Ви не йдете.

Ми звертаємося до Вас з пропозицією діалогу з мешканцями міста в розширеному складі в Палаці культури «Енергетик», чи в іншому місці. Проблеми міста – спільні для влади і городян. Влада міста не прислухається до думок мешканців. Де громадська рада від містян при міськраді?

Місто втомилося від дій влади за час після передачі міста від АЕС у комунальну власність. Влада лише шкодить і місту, і мешканцям. Нам непотрібні дострокові вибори, потрібна конструктивна діяльність влади.

З повагою, мешканці міста Южноукраїнська

Газета «Енергетик», 08.06.2017 р.

Show Buttons
Hide Buttons