Авто було в розшуку…

20 серпня на стаціонарному посту ДПС №2 в м. Южноукраїнськ спрацювала система «Відеоконтроль-Рубіж».
“Новітня технологія зафіксувала рух автомобіля, що знаходиться в розшуку. За декілька хвилин автомобіль ВАЗ-2101 був зупинений”, – йдеться в повідомленні ДАІ Миколаївської області.
За кермом знаходився 40-річний мешканець Доманівського району Миколаївської області. Чоловік щиро здивувався, коли інспектори ДАІ зупинили його, але впевнено надав правоохоронцям можливість перевірити його документи.
Як з’ясувалось ВАЗівка, згідно баз даних Державтоінспекції, в 2008 році була викрадена в Київській області та весь цей час розшукується по всій Україні справжнім власником. Такого керманич не чекав та щиро зізнався інспекторам ДПС, що автомобіль купив трохи менше року тому. За його словами знайшовши підходящу машину через Інтернет та приїхавши на зустріч з продавцем, одразу ж без будь-який вагань віддав необхідну суму. Звісно про перереєстрацію транспортного засобу та навіть про банальну перевірку в підрозділах Державтоінспекції мова не йшла.
“На місце події прибули працівники слідчо-оперативної групи Южноукраїнського міськвідділу міліції, яким тепер належить провести необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин справи”, – зазначили в ДАІ.

Show Buttons
Hide Buttons