Лохотрон по-вознесенськи

Правоохоронці встановлюють особу шахрая, який ошукав чоловіка на шість тисяч гривень.

До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області надійшло повідомлення від 63-річного місцевого мешканця про те, що його ошукали.

Заявник розповів, що вранці на його мобільний телефон надійшло повідомлення, що він став власником автомобіля «ФОРД ФОКУС». Повіривши у подарунок долі, він відразу зателефонував за вказаним у повідомленні мобільним номером, де йому повідомили умови отримання автомобіля. Чоловік повинен був перерахувати на вказаний представниками фірми номер рахунку один процент від вартості автомобілю.

Не вагаючись, чоловік перерахував близько двох тисяч гривень. Через декілька хвилин знову пролунав дзвінок та співрозмовник повідомив, що треба ще перерахувати кошти на страховку автомобіля в сумі більше ніж чотири тисячі гривень. Після цього прийшло смс-повідомлення, що не можна отримати автомобіль без сплати внеску до пенсійного фонду. Сума в 13 тисяч гривень для пенсіонера була неймовірною, тому він почав вимагати повернення йому перерахованих коштів.

Представник фірми запевнив, що кошти будуть повернуті протягом трьох робочих днів, але, так і не дочекавшись, чоловік звернувся за допомогою до працівників міліції.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», вживаються заходи для встановлення особи, що шахрайським шляхом заволоділа грошима літньої людини.

Наталія Лобенко, помічник начальника

Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області по роботі

з громадськістю та ЗМІ

Show Buttons
Hide Buttons