В ДТП за участю 4 автомобілів є постраждалі

Вчора ввечері, на автодорозі «Улянівка-Миколаїв», а саме в м. Вознесенськ, сталася дорожньо-транспортна пригода в результаті якої 4 автомобілі пошкоджено й двоє людей госпіталізовано.

Близько 18 години працівники відділення ДАІ з обслуговування Вознесенського району отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої ніхто, на щастя не постраждав. Правоохоронці негайно виїхавши на місце, в першу чергу, забезпечили безпеку для всіх учасників дорожнього руху. Таким чином, ділянку дороги, де сталася ДТП, було огороджено сигнальними конусами, виставлено наказові та попереджувальні дорожні знаки в тому числі й інформаційне табло «Увага! Оформлення ДТП!» й на патрульному автомобілі Toyota Camry були ввімкнені проблискові маячки синього кольору.

Проте, о 18 годині 30 хвилин, не дивлячись на всі міри безпеки та ігноруючи Правила дорожнього руху інший водій автомобілю DAF, рухаючись в м. Вознесенськ по вул. Жовтневої революції в напрямку м. Южноукраїнськ, не вжив заходів щодо зменшення швидкості, різко змінив напрямок руху ліворуч й допустив бокове контактування з патрульним автомобілем Державтоінспекції. Після чого DAF продовжив рух на зустрічну смугу, де відбулося контактування з напівпричепом-цистерною ППЦ-28, який рухався у складі з автомобілем Renault-22, потім зіткнувся з Nissan X-Trail. В результаті водій DAF вже остаточно втратив керування, автомобіль виїхав за межі проїзної частини ліворуч та перекинувся.

В наслідок дорожньо-транспортної пригоди до Вознесенської центральної районної лікарні з травмами різного ступеню тяжкості було доставлено водіїв автомобілів Nissan X-Trail та DAF. Наразі проводяться першочергові слідчі дії.

Державтоінспекція Миколаївської області

Show Buttons
Hide Buttons